Ranking pożyczek na raty, ranking pożyczek ratalnych na styczeń – co na ten temat dobrze wiedzieć?

Ranking pożyczek ratalnych na styczeń

Nowy rok dla większości osób kojarzy się z nowymi postanowieniami. To zazwyczaj także czas nowych wydatków, spowodowanych świątecznymi i sylwestrowymi szaleństwami. Rynek finansowy wychodzi naprzeciw potrzeb klientów i oferuje pomoc w takich sytuacjach, w postaci pożyczek długoterminowych, udzielanych  przeważnie online, bez potrzeby podania celu na jaki środki będą przeznaczone. Pieniądze mogą “załatać dziurę” po świątecznych wydatkach, sfinansować wyjazd na zimowy wypoczynek, czy pomóc w realizacji noworocznych przedsięwzięć. Warto pamiętać, że należy korzystać ze sprawdzonych firm pożyczkowych. Ranking pożyczek ratalnych na styczeń pozwoli dokonać najlepszego wyboru, co do podjęcia dodatkowych pieniędzy.

Ranking pożyczek ratalnych na styczeń – Hapi Pożyczki na pierwszym miejscu

Hapi Pożyczki, która aktualnie jest na podium, oferuje finansowanie z niskim RRSO, niewielkimi kosztami i kwotą pożyczki nawet do 25000 złotych (w przypadku okresu spłaty na 48 miesięcy). Nowi pożyczkobiorcy otrzymują pomoc taniej i na dłuższy czas. Kolejna pożyczka to kwota 15000 złotych, udzielana na 36 miesięcy. Istnieje także możliwość wstrzymania na miesiąc spłaty zobowiązania. Aby otrzymać pieniędze z Hapi Pożyczki należy:

  1. Wybrać kwotę oraz okres spłaty.
  2. Wypełnić wniosek.
  3. Czekać na potwierdzenie danych klienta przez firmę pożyczkową, a następnie na przelew środków na podane przez siebie konto.

Należy zaznaczyć, że do złożenia wniosku i otrzymania gotówki wystarczy jedynie dowód.

Smartney – na drugim miejscu w rankingu pożyczek na raty

Pożyczki od firmy Smartney to wysokie kwoty, nieduże oprocentowanie, brak przedstawiania  dodatkowych dokumentów. Za pierwszym razem można wnioskować o 60000 złotych, na 60 miesięcy. Do końca stycznia można skorzystać z ich oferty promocyjnej – pożyczając kwotę i zwracając ją w ciągu 60 dni nie ponosi się jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Największą zaletą korzystania z finansowania w Smartney jest natychmiastowa wypłata środków, dzięki korzystaniu z szybkich przelewów DotPay. Aby złożyć wniosek w tym przedsiębiorstwie należy posiadać dowód osobisty, potwierdzić dane, zaakceptować ofertę. Następnie pieniądze w ekspresowym tempie znajdą się na rachunku pożyczkobiorcy.

Wonga na trzecim miejscu rankingu pożyczek ratalnych na styczeń

Firma Wonga proponuje pożyczkę do 20000 złotych, z jedną ratą gratis. Maksymalny czas spłaty to 60 miesięcy. Wybierając ofertę z tym okresem kredytowania można otrzymać bezpłatną przerwę w spłacaniu oraz 7-dniowe odroczenie spłaty. RRSO nie jest wygórowane, przez co klienci chętnie korzystają z usług Wonga.

Profi Credit

Ranking pożyczek ratalnych na styczeń zasila również firma Profi Credit, która daje możliwość finansowania do 25000 złotych, z maksymalnym czasem na spłatę równym 48 miesięcy. Starając się o pożyczkę – trzeba pozostawić swoje dane oraz numer telefonu, na który oddzwoni konsultant z informacją odnośnie podjętej decyzji. W przypadku pozytywnej – pieniądze zostaną przelane na konto bankowe. Jeśli wystąpią trudności w spłacie zaciągniętego zobowiązania – Profi Credit umożliwia odroczenie terminu płatności. Oferuje też pożyczkobiorcom opcje obniżenia rat, nawet o połowę. Zwolennicy pożyczek online nie będą do końca zadowoleni z propozycji, jakie przedstawia to przedsiębiorstwo. Dlaczego? Ponieważ odbycie rozmowy telefonicznej z pracownikiem jest konieczne, nie da się złożyć wniosku tylko i wyłącznie przez internet.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat “ranking pożyczek na raty” wejdź na: https://www.czerwona-skarbonka.pl/ranking-pozyczek-ratalnych-styczen-2020-najlepsze-pozyczki-na-raty/.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *