Pożyczki bez kosztów – czy to możliwe?


Rynek pożyczek w Polsce jest tak szeroko rozwinięty, że dla wielu osób może być zaskoczeniem jak wiele różnych firm w naszym kraju oferuje pożyczki. Wśród tych firm znajdują się oczywiście te, które działają w ramach prawa bankowego jak i takie firmy, które działają jako firmy nazywane pozabankowymi.

Tego typu instytucje najczęściej specjalizują się w udzielaniu tak zwanych szybkich pożyczek, chwilówek, które można zaciągnąć bez konieczności przygotowywania licznych dokumentów. Jednocześnie trzeba podkreślić, że są to pożyczki krótkoterminowe, które zazwyczaj w ciągu 30, 45, 60 dni należy zwrócić. Co jednak godne zainteresowania w tym zakresie to fakt, że te pożyczki oferowane są niekiedy bez kosztów. Kiedy więc pożyczki za darmo będą możliwe? Warto o tym przeczytać.

Pożyczki bez kosztów

Pożyczki bez ponoszenia kosztów są możliwe przede wszystkim ze względu na dużą konkurencję jaka istnieje między firmami, które udzielają pożyczek. Duża ilość firm, które udzielają pożyczek pozabankowych sprawia, że każda taka firma stara się walczyć o klienta, szuka rozwiązań, dzięki którym jego zdobycie stanie się możliwe. Dlatego właśnie większość takich firm stara się oferować klientom pierwszą pożyczkę za darmo. Pożyczka zaciągana na 30 dni po raz pierwszy w danej firmie udzielana będzie bez żadnych kosztów, zarówno bez prowizji jak i bez odsetek. W takim przypadku RRSO będzie na poziomie 0%, po 30 dniach od udzielania pożyczki będzie trzeba oddać dokładnie taką kwotę jaką się pożyczyło. Wymagana będzie jedynie rejestracja konta na stronie danej firmy pożyczkowej i złożenie wniosku, gdy zostanie rozpatrzony pozytywnie będzie można otrzymać pieniądze na konto.

Pamiętaj o terminowej spłacie

Chcąc zdecydować się na taką pożyczkę trzeba pamiętać o jednej istotnej kwestii a mianowicie o konieczności spłaty pożyczki terminowo. Jedynie w takiej sytuacji będzie można skorzystać z promocji, która pozwoli na pożyczkę bez ponoszenia żadnych kosztów. Pożyczki za darmo są więc możliwe, trzeba jednak pamiętać, że to zawsze pożyczki krótkoterminowe i darmowa pożyczka jest możliwa wyłącznie przy terminowej spłacie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *