Po darmową pożyczkę do Kuki.pl – pożycz do 5000zł za darmo

opinie o kuki

Pożyczki pozabankowe dostępne pod adresem Kuki.pl prowadzone są przez firmy Ducatos Sp.z.o.o. oraz Fincapital Sp. z.o.o. i oferują szybkie pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń oraz bez zbędnych formalności. Pożyczkę na dowolny cel otrzymasz nawet w kilkanaście minut, a cała procedura odbywa się przez internet. Nie musisz wychodzić z domu czy przesyłać dokumentów. Zobacz jakie to proste. Poznaj bliżej firmę oraz ofertę Kuki. Kuki promuje się jako przyjazna firma pozabankowa, która umożliwia pożyczenie pieniędzy na bieżące wydatki. Dla firmy ważne są pozytywne relacje z pożyczkobiorcą, dlatego w razie problemów ze spłatą wychodzi z inicjatywą i proponuje polubowne rozwiązania spłaty z korzyścią dla klienta. Kuki cieszy się niesamowitą popularnością, korzysta z niego co raz więcej osób, możesz sprawdzić kuki opinie dodane przez osoby, które już skorzystały z ich oferty.

Ile mogę pożyczyć za pośrednictwem Kuki?

Firma oferuje pożyczki pozabankowe w kwocie od 200zł do nawet 15000zł na okres od jednego do trzydziestu dni. Za pierwszym razem klient może pożyczyć maksymalnie 5000zł z maksymalnie miesięcznym terminem spłaty. Pierwsza pożyczka jest za darmo – oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą pożyczyć pieniądze na krótko, a przy okazji nie chcą oddawać z procentami. Dlatego właśnie Kuki wychodzi naprzeciw takim osobom i oferuje pożyczkę bez odsetek, prowizji i dodatkowych opłat. Warunkiem otrzymania pierwszej pożyczki bez kosztów jest jej terminowa spłata, należy o tym pamiętać, aby firma po nieterminowej spłacie nie naliczyła nam standardowych kosztów pożyczki.

Kto może skorzystać i wziąć pożyczkę w Kuki.pl?

Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczeniem pieniędzy za pośrednictwem Kuki musisz najpierw spełnić określone przez firmę warunki jako pożyczkobiorca. Z oferty może skorzystać każda osoba pełnoletnia (w wieku od 20 do 75 lat), osoba posiadająca własny numer telefonu komórkowego, rachunek w polskim banku. Oczywiście do wnioskowania niezbędne jest posiadanie ważnego, polskiego dowodu osobistego, obywatelstwa oraz posiadanie pełnych zdolności do czynności prawnych. Wnioskujący nie może także posiadać niespłaconej pożyczki w Kuki oraz nie może posiadać wpisów w bazach dłużników. Pożyczkodawca sprawdza każdego wnioskującego w Biurach Informacji Gospodarczej: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.oraz Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Wypełnił wniosek o pożyczkę – podaj swoje podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, adres, numer PESEL oraz numer dowodu osobistego oraz podaj informacje o swoich dochodach. Następnie będziesz poproszony o wykonanie przelewy weryfikacyjnego na kwotę 1 grosz na jeden z rachunków bankowych. Firma posiada rachunki w: PKO BP, Inteligo, Pekao SA, mBank, Santander, ING, Alior Bank, Millennium, Getin Bank.

Jeżeli twój wniosek przejdzie pozytywnie weryfikacje (twój przelew weryfikacyjny zostanie zaksięgowany oraz przejdziesz pozytywnie sprawdzanie w bazach dłużników) otrzymasz powiadomienie na e-mail oraz sms o przyznaniu pożyczki. Teraz pozostaje ci tylko czekać na przelew pożyczki na konto. W przypadku odmowy – otrzymasz e-mail z informacją z jakiego powodu twój wniosek został odrzucony.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *