Loanme: opis firmy pożyczkowej

opinie o loanme

Loanme to jedna z najciekawszych firm zajmujących się udzielaniem pozabankowych pożyczek ratalnych. Co prawda, instytucja pożyczkowa Loanme działa na polskim rynku stosunkowo niedługo, ponieważ dopiero od 2015 roku, jednak już zdążyła wypracować sobie bardzo dobrą renomę. Potwierdzeniem tego faktu są nie tylko pozytywne recenzje zamieszczane na specjalistycznych portalach, lecz także loanme opinie formułowane przez samych klientów, którzy mieli okazję korzystać z pożyczek w firmie Loanme.

Loanme: opinie na temat firmy oraz oferta

Jak wspominano, instytucja pożyczkowa Loanme specjalizuje się w jednym określonym wariancie pożyczek pozabankowych, a mianowicie pożyczkach ratalnych. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo długi maksymalny okres spłaty pożyczek ratalnych w Loanme: zarówno przy pierwszej pożyczce, jak i kolejnych maksymalny dostępny okres spłaty może wynosić aż do 130 tygodni, co oznacza znaczne przekroczenie granicy dwóch lat. Pod tym aspektem oferta Loanme bez wątpienia prezentuje się jako jedna z najbardziej konkurencyjnych w skali całego polskiego sektora pożyczkowego.

Uwagę zwraca także wysoka dostępna maksymalna kwota pożyczki w Loanme dla nowych klientów: korzystając z usług firmy po raz pierwszy będziemy mogli pożyczyć aż do 5500 złotych. W przypadku kolejnych pożyczek maksymalny dostępny pułap zostaje natomiast podwojony i kształtuje się na poziomie 11 tysięcy złotych. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty firmy pożyczkowej Loanme można znaleźć pod tym adresem: https://www.czerwona-skarbonka.pl/loanme-opinie-klientow-i-recenzja/

Warunki otrzymania pożyczki w Loanme

Firma pożyczkowa Loanme jest znana również z łatwej dostępności prezentowanej klientom oferty. Jest to zresztą jeden z najczęściej podkreślanych atutów oferty, o czym możemy się przekonać czytając różne loanme opinie.

Aby móc starać się o pożyczkę ratalną w Loanme wystarczy, że mamy ukończone 18 lata, posiadamy aktywny rachunek bankowy oraz posiadamy polskie obywatelstwo a także miejsce zamieszkania na terenie Polski. W odróżnieniu od wielu innych instytucji pożyczkowych, firma Loanme nie wyznacza żadnej górnej granicy wieku, przez co oferta jest dogodna również np. dla klientów w wieku emerytalnym.

Weryfikacja zdolności kredytowej

Proces weryfikacji zdolności kredytowej klienta w Loanme zawiera w sobie sprawdzanie takich baz, jak między innymi BIK, BIG InfoMonitor oraz KRD. Jednym z głównych warunków, jakie muszą zostać spełnione, aby klient mógł liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę, jest posiadanie pozytywnej historii kredytowej.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *