Firma pożyczkowa Kuki-opinie klientów

kuki pozyczki

Firma Kuki stosunkowo niedawno pojawiła się na polskim rynku. Cieszy się coraz większą popularnością. Przede wszystkim wyróżnia się niewygórowanymi kosztami pożyczki. Nowi klienci mogą skorzystać z pożyczki 0%. Dzięki temu mogą oddać dokładnie tyle, ile pożyczyli.

Oferta Kuki

Maksymalna kwota pierwszej, darmowej pożyczki wynosi 3000 zł. Kuki opinie nowych klientów są pozytywne. Nie muszą się martwić o dodatkowe koszty. Minimalna kwota to 250 zł. Stali klienci mogą ubiegać się nawet o 8000 zł. Pożyczkę możemy wziąć na 1-30 dni. Pamiętajmy, że Kuki oferuje chwilówki. Dlatego pieniądze musimy zwrócić szybko, w terminie określonym w umowie. Jeśli pojawiły się chwilowe problemy ze spłatą, zawsze możemy wydłużyć termin spłaty o 7-30 dni. Jest to płatna opcja, dlatego skorzystajmy z niej, gdy nie mamy innego wyjścia.

Kto ma szansę na pożyczkę  Kuki?

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę, musimy skończyć 20 lat i nie mieć więcej niż 75. Oczywiście musimy mieć polskie obywatelstwo. Kuki sprawdzane dane klientów w popularnych bazach dłużników, takich jak BIK, KRD i ERIF. Jeśli mamy negatywny wpis w którejś z podanych baz, nasze szanse na pożyczkę zdecydowanie maleją. Zdolność kredytowa klienta wpływa na ostateczną decyzję. Musimy mieć stałe źródło dochodu. Niestety pożyczki w Kuki nie dostaniemy, jeśli nie mamy telefonu komórkowego i rachunku bankowego.

Jakie są największe zalety pożyczki Kuki?

Przeglądając Kuki opinie, możemy zauważyć, że przeważają te dobre. Największą zaletą jest pierwsza darmowa pożyczka do 3000 zł. Na uwagę zasługuje też minimum formalności przy ubieganiu się o pożyczkę. Potencjalni klienci mają dużą szansę na pozytywną decyzję. W przypadku nagłych problemów finansowych, Kuki proponuje refinansowanie pożyczki. Przyznawana jest przez Internet. Dlatego wniosek możemy wypełnić i wysłać w dowolnym miejscu i czasie. Z Działem Obsługi Klienta możemy skontaktować się 7 dni w tygodniu. Profesjonalni konsultanci na infolinii odpowiedzą nam na wszystkie pytania. Cała procedura pożyczkowa przebiega bardzo szybko. Nawet w 15 minut możemy się cieszyć pieniędzmi na koncie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *