Aasa – najważniejsze informacje na temat pożyczkodawcy

opinie o firmie aasa

W Polsce rynek pożyczek długoterminowych rozwija się w niezwykle szybkim tempie. W naszym kraju działa bardzo wiele firm, które przyciągają do siebie klientów atrakcyjnymi warunkami spłaty. Jedną z firm, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów, jest Aasa. Aasa to firma pochodząca z Estonii, która istnieje począwszy od 2011 roku. W niniejszym artykule opisujemy najważniejsze elementy oferty tej firmy oraz sprawdzamy, czy Aasa opinie wśród klientów ma dobre. Jest to artykuł, który przyda się każdemu, kto chce wybrać ofertę pożyczkową najlepiej dopasowaną do swych potrzeb.

Aasa – krótka historia firmy pożyczkowej

Aasa to w chwili obecnej jeden z potentatów rynku pożyczek długoterminowych. Firma powstała w 2011 roku w Estonii i od razu stała się jednym z liderów na tym niezwykle konkurencyjnym rynku. W Polsce firma znalazła się już rok później, czyli w 2012 roku. Jej nazwa w naszym kraju brzmi Aasa Polska S. A. W chwili obecnej firma działa prężnie również w takich krajach jak Finlandia oraz Szwecja. Specjalnością firmy pożyczkowej Aasa są pożyczki długoterminowe. Z jej oferty z pewnością będą bardzo chętnie korzystać ci klienci, którzy chcieliby uzyskać pożyczki opiewające na nieco wyższe kwoty, a jednocześnie móc spłacać je w dogodnych, comiesięcznych ratach. Taka specyfikacja oferty sprawia, że Aasa opinie wśród klientów ceniących sobie możliwość spłacania pożyczki w niskich ratach ma naprawdę znakomite.

Kto może dostać pożyczkę w Aasa? Sprawdziliśmy!

Wszystkie firmy pożyczkowe w sposób jasny i klarowny informują swoich potencjalnych klientów, jakie warunki należy spełnić, aby móc uzyskać pożyczkę. Nie inaczej jest w przypadku firmy pożyczkowej Aasa. Aby móc uzyskać pożyczkę długoterminową w Aasa, należy spełnić kilka standardowych warunków, które od swoich klientów wymagają również inne firmy pożyczkowe. Mowa tutaj na przykład o wymogach wiekowych (minimum 20 lat, maksymalnie 80 lat) – oznacza to, że pożyczkę w Aasa mogą otrzymać zarówno studenci potrzebujący dodatkowej gotówki oraz emeryci. Firma pożyczkowa Aasa wymaga od swoich klientów, aby posiadali obywatelstwo polskie oraz dowód osobisty.

Konieczne jest również także zamieszkiwanie na terenie naszego kraju oraz posiadanie źródeł dochodu, które pozwolą na spłatę pożyczki w terminie. Warto wiedzieć, że źródłem dochodu nie musi być tylko i wyłącznie umowa o pracę – równie dobrze może to być dochód w ramach wynajmu mieszkania lub jakiekolwiek inne, potwierdzone źródło (i legalne).Aby móc zostać pożyczkobiorcą Aasa, trzeba również nie być zapisanym w jakiejkolwiek bazie dłużników. Firma pożyczkowa Aasa sprawdza swoich klientów w kilku bazach, dlatego osoby z długami mogą mieć duży problem z uzyskaniem tam pożyczki.

Jakie bazy dłużników sprawdza firma pożyczkowa Aasa?

Firma pożyczkowa Aasa w sposób bardzo skrupulatny i dokładny sprawdza swoich potencjalnych pożyczkobiorców. Każda firma pożyczkowa musi zweryfikować, czy dany klient posiada wystarczającą wiarygodność kredytową, aby móc udzielić mu pożyczki. Aasa sprawdza wszystkie działające w Polsce rejestry dłużników, a więć BIK, BIG, KRD oraz Rejestr Dłużników ERIF. Nie jest to żadna nowość, ponieważ w podobny sposób działają również inne firmy pożyczkowe, na przykład firma Credilo. Z tego względu jeśli ktoś posiada długi odnotowane w którymkolwiek z wyżej wymienionych rejestrów, może mieć duży problem z uzyskaniem pożyczki.

Czy w Aasa można przedłużyć termin spłaty pożyczki?

W niektórych firmach pożyczkowych istnieje możliwość przedłużenia terminu jej spłaty. Niestety, w przypadku Aasa nie ma takiej możliwości. W przypadku opóźnień czekają nas ponaglenia oraz płatne monity. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/aasa-opinie/.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *